Борнмут здобув першу перемогу у сезоні АПЛ, обігравши Бернлі: Забарний відіграв увесь матч

Переглядів 669
Ілля Забарний. Фото: Google
В поєдинку десятого туру англійської Прем'єр-ліги Борнмут на домашньому полі переміг Бернлі (2:1). Українець Ілля Забарний провів на полі увесь матч.

Ювілейний тур, перша перемога. Борнмут нарешті здобув перші три повноцінні очки за гру в новому сезоні англійської Прем’єр-ліги. Хоча, далася перша вікторія «вишням» дуже непросто.

Вже на 11-й хвилині вони опинилися в ролі наздоганяючих після голу Чарлі Тейлора.

Однак, швидкий гол у відповідь від ганця Антуана Семеніо та точний удар Філіпа Біллінга на 76-й хвилині гри, подарували перемогу саме господарям поля.

Наш Ілля Забарний відіграв матч проти Бернлі від стартового до фінального свистка.

Англія. Прем’єр-ліга

10-й тур

Борнмут – Бернлі 2:1 (1:1)

Гол: Семеніо, 22, Біллінг, 76 – Тейлор, 11.

• Після перемоги над Бернлі «вишні» піднялися на дві сходинки догори і наразі займають 17 щабель в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги, маючи в активі шість очок.
  • У наступному турі Борнмут на виїзді зіграє проти Манчестер Сіті. Поєдинок заплановано на 4 листопада. Початок гри о 17:00.
  • Посеред тижня Ілля Забарний з партнерами також проведуть вдома поєдинок 1/8 фіналу Кубка футбольної ліги проти Ліверпуля. Матч відбудеться 1 листопада. Початок гри о 21:45.
  • В поточному сезоні український захисник провів за Борнмут десять поєдинків в усіх турнірах: без результативних дій.