«Брали активну участь у цих мутних матчах»: як українські футболісти здавали поєдинки у європейській лізі

Переглядів 2170
Дмитро Котков Дмитро Котков
3 голоси
«Брали активну участь у цих мутних матчах»: як українські футболісти здавали поєдинки у європейській лізі
Андрій Мостовий. Фото: ФК Десна
Колішний півзахисник Десни та Кривбаса Андрій Мостовий пригадав, як він виступав за грузинську команду Шевардені, у складі якої грали інші українці.

Експівзахисник Десни Андрій Мостовий розповів, як він свого часу опинився в грузинському Шевардені.

«Початок великої війни я застав на зборах із Кривбасом. Нам сказали шукати собі команди та чекати, що буде далі. Мій друг тримав Шевардені, який грав в другому дивізіоні, та запропонував приїхати».

Також 36-річний футболіст додав такі слова:

«Я відіграв у команді чотири місяці. В підсумку квартиру мені оплатили лише за два місяці, а зарплату я взагалі не отримав. Потім ще й дізнався, що команда здавала ігри. Я грав, а вони «зливали». Мене це шокувало. Тобто вони дерибанили між собою гроші, а я взагалі був не в курсі», – сказав Мостовий в інтерв’ю «Українському футболу».

За словами Андрія, у складі грузинської команди грали і інші українці.

«Я потім подав скаргу на клуб і виграв суд. По ідеї скоро мені повинні повернути зарплатню за чотири місяці. За Шеврдені на той момент грали ще семеро українців? Річ у тім, що вони також брали активну участь у цих мутних матчах. Просто якби мені одразу сказали, що команда планує займатися таким, я б відмовився».

  • Андрій Мостовий в Україні виступав за такі команди, як Дніпро (Черкаси), Княжа, Львів, Арсенал (Київ), Нафтовик-Укрнафта, Зірка, Десна та Кривбас.
  • За кордоном, окрім Шевардені, він грав за ФШФ Дуйсбург.