Брентфорд з Ярмолюком поступилися аутсайдеру АПЛ: відома оцінка українського півзахисника

Переглядів 722
Єгор Ярмолюк. Фото: Google
У матчі 16-го туру англійської Прем'єр-ліги Шеффілд Юнайтед здобув другу перемогу в чемпіонаті, здолавши на домашньому полі Брентфорд (1:0). Єгор Ярмолюк війшов на заміну у другому таймі.

Протидію надмотивованим «клинкам» знайти не змогли. Мова про гру Брентфорда, який в матчі 16-го туру поступився на виїзді головному аутсайдеру АПЛ Шеффілд Юнайтед.

Долю поєдинку вирішив один точний удар півзахисника господарів поля, 21-річного Джеймса Макеті.

Українець Єгор Ярмолюк з’явився на полі по перерві, однак відзначитися результативними діями не зміг.

За 45 хвилин чистого ігрового часу Ярмолюк дістав від Sofascore оцінку в 7.3 бала.

Англія. Прем’єр-ліга, 16-й тур

Шеффілд Юнайтед – Брентфорд 1:0 (1:0)

Гол: Макеті, 45+1.

• Після 16-ти турів Борнмут має в активі 19 очок та посідає 11-ту сходинку в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.
  • Шеффілд Юнайтед, як і раніше, перший з кінця. Вісім очок – 20 місце.
  • В наступному турі Брентфорд вдома прийматиме бірмінгемську Астон Віллу. Поєдинок заплановано на 17 грудня. Початок гри о 16:00.
  • ШФ на наступному вікенді завітає в Лондон, де зіграє з Челсі нашого Михайла Мудрика. Матч відбудеться 16 грудня. Початок гри на «Стемфорд Брідж» о 17:00.
  • Єгор Ярмолюк в поточному сезоні провів за Брентфорд вісім поєдинків в усіх офіційних турнірах: без результативних дій.
  • Transfermarkt оцінює 19-річного українця в мільйон євро.