Брентфорд з Ярмолюком вилетів з Кубка Англії: команда українця програла у матчі-переграванні з додатковим часом

Переглядів 2053
Єгор Ярмолюк. Фото: Брентфорд
19-річний український легіонер Брентфорда Єгор Ярмолюк взяв участь у програшному поєдинку своєї команди проти Вулвергемптона в рамках Кубка Англії.

Відбулися матчі-перегравання третього раунду Кубка Англії, зокрема за участю команди українського футболіста Брентфорда Єгора Ярмолюка. Хавбек «бджол» вийшов на заміну на 94-й хвилині матчу проти Вулвергемптона.

Основний час цієї зустрічі завершився з рахунком 2:2. Ярмолюк взяв участь у двох таймах додаткового часу. У першому овертаймі «вовки» забили переможний м’яч з пенальті та вийшли вперед. Гості за п'ять хвилин до завершення матчу зуміли забити, але гол скасували через офсайд.

Кубок Англії. 1/32 фіналу. Перегравання

Вулверхемптон – Брентфорд – 3:2

Голи: Семеду, 36, Фрейзер, 72, Кунья, 105+5 (з пенальті) - Коллінс, 13, Мопей, 52.

• У наступному раунді «вовки» зіграють проти Вест Бромвіча.
  • В АПЛ Брентфорд із 19 очками в активі посідає 16 місце.