«Це кінець. У гравців нічого немає в мозку»: культовий захисник Челсі остаточно поставив хрест на Мудрику і Ко

Переглядів 24484
7 голосів
Михайло Мудрик та Рахім Стерлінг. Фото: ФК Челсі
Колишній захисник лондонського Челсі Франк Лебеф розкритикував команду Маурісіо Почеттіно за їхню гру в більшості в матчі 30-го туру чемпіонату Англії проти Бернлі.

У суботу, 30 березня, Челсі у більшості втратив перемогу над Бернлі (2:2) у поєдинку 30-го туру АПЛ, двічі ведучи у рахунку.

Український вінгер синіх Михайло Мудрик провів на полі усі 90 хвилин, встигши віддати асист на Акселя Дісасі, гол якого не зарахували через фол, а також заробити пенальті для своєї команди та вилучення для Лоренца Ассіньона з Бернлі.

Легендарний захисник Челсі Франк Лебеф (1996-2001, 203 матчі, 24 голи) зізнався, що розчарований діями команди Маурісіо Почеттіно.

«Гаразд, сезон уже закінчився, але ви граєте з Бернлі 11 проти 10, тож вони збираються виграти... а потім вони розчиняються.

Нічого не відбувається, ви ведете 1:0 до перерви, повертаєтеся і за три хвилини пропускаєте гол, потім намагаєтеся трохи пограти й забиваєте ще один гол, а потім кажете: «Гаразд, добре», а потім усе жахливо».

Лебеф вважає, що гравці Челсі такою грою виявляють свою зневагу до усіх тих, хто небайдужий до цього клубу.

«Вони повинні були програти цю гру. 11 проти 10. Челсі проти (з усією повагою) Бернлі. Для мене це кінець. Це несправедливо щодо вболівальників, стосовно історії клубу й колишніх гравців – до яких належу і я, і деякі інші, які спостерігають за цим і настільки шоковані ситуацією.

Це несправедливо стосовно всіх цих людей, і я не знаю, що вони [власники та гравці] там роблять. У гравців немає витривалості, нічого в серці, нічого в мозку, вони не знають, що робити».

Також ексзахисник Челсі заявив, що клуб з такою історією та гравцями має розгромно перемагати аутсайдера, який грає у меншості.

«Якщо ви граєте 11 проти 10, ви повинні розгромити команду, проти якої граєте, але вони дозволили їм повернутися, і вони ледь не програли. Це ж треба! Це непрофесійно. Це несправедливо, знову ж таки, щодо людей, які люблять клуб», – наводить слова Лебефа Metro з посиланням на ESPN.

• Челсі посідає 11 місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи 40 очок та гру в запасі.
  • Наступний матч чемпіонату лондонці проведуть 4 квітня проти Манчестер Юнайтед. Початок гри о 22:15.