Чеберко допоміг Коламбусу перемогти в матчі МЛС: відома оцінка українця за гру у Нью-Йорку

Переглядів 157
Євген Чеберко. Фото: Google
У ніч на 15 червня у рамках регулярного чемпіонату МЛС відбувся черговий тур. В одному з центральних матчів Нью-Йорк Сіті поступився Коламбус Крю (2:3). У складі команди-гостей 71 хвилину відіграв український оборонець Євген Чеберко.

У поєдинку регулярного чемпіонату МЛС Нью-Йорк Сіті та Коламбус Крю видали вогняний матч-перестрілку на полі «Янкі Стедіум», переможцем із якого вийшла команда українця Євгена Чеберка.

Головним героєм Коламбуса став колумбійський нападник Кучо, який оформив гол + пас. Однак, зауважимо, що багато в чому вплинуло на розвиток подій на полі та підсумковий результат раннє вилучення захисника Нью-Йорка Міті Іленича – він побачив перед собою пряму червону картку вже на 39-й хвилині гри.

Щодо Чеберка, то він вийшов у стартовому складі Крю, вп’яте поспіль, та провів на полі 71 хвилину. Результативними діями наш співвітчизник не відзначився і дістав від Sofascore оцінку в 6.6 бала (середня 6.98).

МЛЛ. Регулярний чемпіонат

Нью-Йорк Сіті – Коламбус Крю 2:3

Голи: Ожеда, 44, Родрігес, 86  – Рамірес, 48, Фарсі, 53, Кучо, 65.

Вилучення: Іленич, 39 (пряма червона).

• Після 15-ти зіграних матчів Коламбус Крю перебуває на п’ятому місці у турнірній таблиці Східної конференції. Нью-Йорк Сіті йде третім.
  • У наступному турі Чеберко та компанія на виїзді зіграють проти Інтера з Маямі. Цей поєдинок має стати українським дербі в МЛС, адже кольори «чапель» захищає оборонець Сергій Кривцов.
  • Чеберко у поточному сезоні провів за Коламбус Крю 17 поєдинків у всіх офіційних турнірах: без результативних дій.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця у 1,2 мільйона євро.