Челсі – Манчестер Юнайтед: англійці змоделювали поєдинок АПЛ та назвали точний рахунок зустрічі

Переглядів 515
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
У матчі 31-го туру Англійської Прем’єр-ліги лондонський Челсі, за який виступає Михайло Мудрик, зустрічатиметься із Манчестер Юнайтед. Місцеве видання змоделювало перебіг та результат гри.

Сьогодні, 4 квітня, Челсі зустрінеться із Манчестер Юнайтед о 22:15 за київським часом. Англійське видання Football.london спрогнозувало результат матчу і для цього змоделювали це протистояння у грі EA FC 24, що є футбольним симулятором.

На їхню думку, «аристократи» можуть сформувати склад за схемою 4-2-3-1 із наступними гравцями в стартовій одинадцятці:

• Воротар: Петрович;
  • Захисники: Густо, Дісасі, Чалоба, Кукурелла;
  • Півзахисники: Кайседо, Енцо; Палмер, Галлахер, Стерлінг;
  • Форвард: Джексон.

Як проходив змодельований матч

• Челсі розпочав гру вражаюче, вийшовши вперед на дев’ятій хвилині завдяки голу Галлахера після удару Стерлінга. Потім сині подвоїли перевагу до кінця першого тайму.
  • Однак після перерви МЮ забрав ініціативу та відігрався, забивши два голи. Хойлунд скоротив відставання, а потім Гарначо зрівняв рахунок, скориставшись розривом в обороні.
  • Незважаючи на інтенсивні атаки у заключних хвилинах, жодна з команд не змогла вирвати перемогу, і матч завершився з рахунком 2:2.

Нагадаємо, що після 30-ти турів (28 зіграних матчів) Челсі має в доробку 40 очок та займає 11-й щабель у турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.

• Михайло Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 31 матч у всіх офіційних турнірах: шість голів, три результативні передачі.