Челсі розгромив Тоттенгем: Джексон оформив хет-трик після виходу на поле Мудрика

Переглядів 17512
7 голосів
Джексон радіє голу у ворота Тоттенгема. Фото: ФК Челсі
Маурісіо Почеттіно на посаді головного тренера Челсі обіграв свою колишню команду – Тоттенгем. «Аристократи» здобули вікторію з рахунком 4:1.

Шостого листопада в рамках 11-го туру Прем'єр-ліги Англії відбулося лондонське дербі між Тоттенгемом та Челсі.  Український легіонер «аристократів» Михайло Мудрик залишився на заміні.

Перший тайм завершився внічию 1:1 – на  гол Кулусевскі Челсі відповів реалізованим пенальті у виконанні Палмера.

До 55-ї хвилини «шпори» залишилися грати вдев'ятьох після того, як червоні картки отримали Ромеро та Удоджі.

На 58-й хвилині на поле вийшов Мудрик замість Енцо і після цього у «аристократів» м'яч пішов у ворота. Хет-трик оформив Ніколас Джексон! Українець результативними діями не відзначався.

У підсумку матч завершився розгромною перемогою Челсі з рахунком 4:1.

Мудрик, який на 89-й хвилині отримав жовту картку, отримав від порталу WhoScored оцінку 6.8.