Челсі в меншості здолав Брайтон, Мудрик заробив пенальті: відома оцінка українського вінгера

Переглядів 17881
Михайло Мудрик. Фото: Google
У матчі 14-го туру англійської Прем'єр-ліги лондонський Челсі переграв Брайтон (3:2). Український вінгер синіх Михайло Мудрик провів на полі 81 хвилину.

Сьогодні, 3 грудня, Челсі вдома у видовищному поєдинку переміг Брайтон (3:2). Одним з найяскравіших гравців на полі, не зважаючи на відсутніх результативних дій, був український вінгер лондонців Михайло Мудрик.

Саме Мудрик заробив пенальті за рахунку 2:1 у другому таймі, коли лондонці вже грали у меншості.

Статистичний портал SofaScore поставив українцю оцінку 6.7. Це – другий найвищий бал серед гравців атаки Челсі.

Найвищий бал у автора дублю Енцо Фернандеса – 8.1.

▶️ Відео фолу проти Михайла Мудрика в матчі Челсі – Брайтон дивіться за ПОСИЛАННЯМ

На рахунку Михайла у цьому матчі:

• 31 дотик
  • вісім з 12 точних виконаних пасів (67%)
  • один відбір

• Після перемоги над Брайтоном Челсі піднявся на одну сходинку догори і з 19-ма очками в активі посідає десятий щабель в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги.
  • В наступному турі колектив Маурісіо Почеттіно на виїзді зіграє проти Манчестер Юнайтед. Поєдинок відбудеться 6 грудня. Початок о 22:15.
  • Михайло Мудрик в поточному сезоні провів за Челсі 12 поєдинків в усіх офіційних турнірах: два голи.
  • Transfermarkt оцінює Мудрика в 45 мільйонів євро.