Челсі влаштував погром у матчі Кубка Англії після заміни Мудрика: статистичні портали оцінили гру українця

Переглядів 864
Михайло Мудрик в грі з Престоном. Фото: Getty Images
У матчі 1/32 фіналу Кубка Англії Челсі приймав Престон. Команда вінгера національної збірної України Михайла Мудрика святкувала розгромну перемогу (4:0).

У суботу, 6 січня, Челсі приймав на «Стемфорд Бридж» Престон в матчі 1/32 фіналу Кубка Англії.

Перший тайм пройшов за домінації лондонської команди, однак конвертувати свою перевагу у забиті голи підопічні Маурісіо Почеттіно не змогли.

Вже в другому таймі на 58-й хвилині рахунок в грі було відкрито. Албанський нападник Армандо Броя відзначився голом з передачі правого захисника Мало Густо. За вісім хвилин після подачі з кутового від Коула Палмера головою забив Тіагу Сілва, подвоївши рахунок.

На 69-й хвилині Рахім Стерлінг бездоганно виконав штрафний удар, закрутивши м'яч у лівий кут воріт Фредеріка Вудмена. Крапку в матчі на 88-й хвилині поставив Енцо Фернандес, гол якого після ретельного перегляду системи VAR все ж було зараховано.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик розпочав поєдинок у стартовому складі команди. Відігравши 61 хвилину був замінений на Ноні Мадуеке.

Оцінки Мудрика за гру з Престоном

• Sofascore – 6.9/10;
  • Whoscored – 6.7/10.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Томаса Брамалла зафіксував розгромну перемогу команди Почеттіно.

Кубок Англії. 1/32 фіналу

Челсі – Престон – 4:0 (0:0)

Голи: Броя, 58, Сілва, 66, Стерлінг, 69, Фернандес, 88

• Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 20 матчів в усіх офіційних турнірах: чотири голи, одна результативна передача.
  • Челсі має в активі 28 очок після 20-ти турів та посідає десяту сходинку в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.
  • У наступному матчі 9 січня лондонці в рамках півфінала Кубка ліги зіграють з Мідлсбро. Початок гри о 22:30 за київським часом.