Челсі втратив перемогу у матчі АПЛ: Мудрик вийшов на заміну через травму одноклубника

Переглядів 383
Павло Клименко Павло Клименко
Михайло Мудрик та Енцо Мареска. Фото: Getty Images
У неділю, 1 вересня, у поєдинку третього туру англійської Прем'єр-ліги Челсі на своєму стадіоні приймав Кристал Пелас. Зустріч завершилася внічию з рахунком 1:1.

Лондонське дербі відбулося на стадіоні «Стемфорд Брідж». Зустріч завершилась внічию з рахунком 1:1. На 25-й хвилині рахунок відкрив форвард Челсі Ніколас Джексон.

Гості відігралися у другому таймі. Точним ударом відзначився Ечебері Езе.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик з'явився на полі на 73-й хвилині, коли замінив травмованого Мало Гюсто.

Чемпіонат Англії

3-й тур

Челсі – Кристал Пелас – 1:1

Голи: Джексон, 25 (1:0). Езе, 53 (1:1).

• На даний момент Челсі посідає 11-е місце в турнірній таблиці АПЛ, набравши чотири очки.
  • У поточному сезоні Мудрик у складі синіх провів чотири матчі і зробив один асист.
  • У наступному турі АПЛ Челсі зіграє на виїзді з Борнмутом українського захисника Іллі Забарного. Матч відбудеться 14 вересня і розпочнеться о 22:00 за київським часом.