Челсі з голом Мудрика виграв у Лідса: лондонська команда вийшла до чвертьфіналу Кубка Англії

Переглядів 538
Мудрик і Стерлінг святкують гол. Фото: Google
23-річний український вінгер Михайло Мудрик допоміг Челсі здобути важливу перемогу в поєдинку 1/8 фіналу Кубка Англії. Українець відзначився голом у першому таймі.

28 лютого в рамках 1/8 фіналу Кубка Англії Челсі на «Стемфорд Брідж» зустрічався з представником Чемпіоншипа Лідсом.

Український вінгер «аристократів» Михайло Мудрик розпочав гру в стартовому складі. Для українця це перша поява в основі з моменту, коли він вийшов у старті також на кубкову зустріч з Мідлсбро 23 січня.

Лідс уже на восьмій хвилині вийшов вперед після того, як точно пробив Матео Джозеф. Але вже на 15 хвилині Ніколас Джексон зрівняв рахунок. А на 37 хвилині взяв слово Михайло Мудрик, який ефектно відправив м’яч у ворота опонентів після асисту Рахіма Стерлінга.

Таким чином, Челсі виграв у Лідса перший тайм із рахунком 2:1.

На 59 хвилині Джозеф знову забив і, оформивши дубль, вирівняв становище в поєдинку. Коли здавалося, що гра продовжиться в екстра-таймах, взяв слово Конор Галлахер, який на 90 хвилині забив третій м’яч у ворота Лідса.

У підсумку Челсі здобув перемогу з рахунком 3:2 та вийшов до чвертьфіналу Кубку Англії, де зіграє з Лестером.

Відео класного голу Мудрика дивіться тут.

Кубок Англії. 1/8 фіналу

Челсі – Лідс – 3:2

Голи: Джексон, 15, Мудрик, 37, Галлахер, 90 – Джозеф, 8, 59.

• Для Мудрика це уже 27 гра в цьому сезоні. На даний момент у поточній кампанії він записав до свого активу п’ять голів та три асисти.
  • В АПЛ Челсі на даний момент із 35 очками посідає 11 місце.