Челсі з Мудриком увійшов в історію англійського футболу: який антирекорд встановили «аристократи»

Переглядів 313
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Челсі з Лондона, який поступився Ліверпулю у фіналі Кубка Ліги (0:1), вшосте поспіль зазнав поразки у вирішальному кубковому матчі на національному рівні.

Вчора, 25 лютого, відбувся фінальний матч Кубка англійської ліги між Челсі та Ліверпулем. Зустріч завершилася з рахунком 1:0 на користь червоних, завдяки голу у другому овертаймі, який забив голландський захисник Вірджіл Ван Дейк.

Український вінгер синіх Михайло Мудрик, який розпочав матч на лаві запасних, увійшов у гру на 90-й хвилині замість Ніколя Джексона і не відзначився результативними діями за відведений час.

Після поразки Ліверпулю Челсі став першою командою в історії англійського футболу, яка програла шість кубкових фіналів усередині країни поспіль.

• Кубок англійської ліги 2019 року: Манчестер Сіті – Челсі – 0:0 (пенальті – 4:3).
  • Кубок Англії 2020 року: Арсенал – Челсі – 2:1.
  • Кубок Англії 2021 року: Лестер – Челсі – 2:1.
  • Кубок англійської ліги 2022 року: Ліверпуль – Челсі – 0:0 (пенальті – 11:10).
  • Кубок Англії 2023 року: Ліверпуль - Челсі - 0:0 (пенальті - 6:5).
  • Кубок англійської ліги 2024 року: Челсі – Ліверпуль – 0:1 (додатковий час).

У турнірній таблиці АПЛ Челсі йде на 11 місці, маючи 35 очок за 25 зіграних турів.

• Мудрик у нинішньому сезоні провів вже 26 зустрічей, забив чотири голи й віддав дві результативні передачі.
  • Наступну гру команда українця проведе 28 лютого в чемпіонаті проти Лідса. Початок матчу о 21:30 за Києвом.