Челсі з Мудриком виграв з тенісним рахунком: лондонська команда ефектно вийшла до фіналу Кубку ліги

Переглядів 2421
Мудрик із одноклубниками святкують гол. Фото: Google
Український вінгер лондонського Челсі Михайло Мудрик взяв участь у переможному поєдинку лондонців з Мідлсбро. Команда українця здобула перемогу із рахунком 6:1.

23 січня в рамках матчу-відповіді півфіналу Кубку Англійської ліги Челсі зустрівся з Мідлсбро. В основі «аристократів» на цей поєдинок вийшов український вінгер Михайло Мудрик.

Українець на 12 хвилині отримав жовту картку, а ось результативними діями не відзначився. Челсі в першому таймі забив у ворота гостей чотири м'ячі після автоголу Джонні Хоусона та точних ударів Енцо Фернандеса, Акселя Дісасі та Коула Палмера.

У перерві Маурісіо Почеттіно замінив Мудрика на Ноні Мадуеке.

У другій половині поєдинку лондонці ще два рази забили після голів у виконанні Палмера, який оформив дубль, та Мадуеке. Мідлсбро на це відповів голом престижу від Роджерса.

Кубок Англійської ліги. Півфінал. Другий матч

Челсі – Мідлсбро – 6:1

Голи: Хаусон, 15 – у свої ворота (1:0). Фернандес, 29 (2:0). Дісасі, 36 (3:0). Палмер, 42 (4:0). Палмер, 77 (5:0). Мадуеке, 81 (6:0). Роджерс, 88 (6:1).

Перший матч: 0:1

• У фіналі Челсі зіграє з переможцем пари Ліверпуль – Фулгем.
  • Для Мудрика з Мідлсбро це був уже 22-й матч за лондонців у цьому сезоні. Він записав до свого активу чотири голи та дві результативні передачі.
  • У січні на Челсі також чекають поєдинок Кубку Англії проти Астон Вілли (26.01) та гра АПЛ проти Ліверпуля (31.01).