«Чому саме я?»: в збірній України назвали трьох гравців, які не люблять давати інтерв’ю

Переглядів 2313
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Чому саме я?»: в збірній України назвали трьох гравців, які не люблять давати інтерв’ю
Віктор Циганков. Фото: УАФ
Олександр Гливинський, пресаташе збірної України, поділився своєю думкою про комунікативні якості футболістів у команді. За його словами, є гравці, які виявляють максимальну відкритість, а є й ті, хто проблемний з точки зору спілкування.

Олександр Гливинський заявив, що Олександр Зінченко завжди із легкістю готовий дати інтерв’ю. Також він згадав Олександра Караваєва та Віталія Миколенка.

«Олександр Зінченко завжди був дуже контактним і щирим. При цьому він відповідає ґрунтовно з розумінням того, що говорить. Щоправда, зараз він не хоче, щоб його було надто багато. Ще дуже відповідальні Олександр Караваєв та Віталій Миколенко. У плані інтерв'ю згадані хлопці в Топ-3».

Пресаташе збірної України відзначив, що гравець Жирони Віктор Циганков дуже часто відмовляє в коментарях.

«Ну, а серед «відмовників» найчастіше Віктор Циганков. Він дуже закритий у цьому сенсі. Не знаю, що в нього сталося в цьому плані у минулому, а може, є якісь забобони, але інтерв'ю Віктор майже не дає. Хоча ми з ним домовилися, що коли він забиває, то зі мною спілкується. Я питаю: «Чому ж тільки зі мною?» Але він незворушний».

Гливинський згадав, що Олександр Зубков та Микола Матвієнко на дуже люблять спілкуватися із пресою.

«Ну, ще чомусь став відмовлятися Микола Матвієнко, з яким ми востаннє зробили міні-інтерв'ю на його день народження - 2 травня 2022 року. Третім є Олександр Зубков, який на пропозицію поспілкуватись відповідає: «А чому саме я?», — розповів Гливинський для «Україна-Центр».

  • 27-річний Зінченко зіграв у поточному сезоні 24 поєдинки за Арсенал, забив один гол і оформив один асист.
  • Віктор Циганков у поточному сезоні провів за Жирону 17 матчів в усіх офіційних турнірах: три голи, три результативні передачі.
  • В нинішньому сезоні Матвієнко провів 16 матчів в усіх турнірах, забивши чотири голи.
  • У поточному сезоні Олександр Зубков провів за Шахтар 23 поєдинки в усіх турнірах: п'ять голів, шість результативних передач.