«Чому всі мовчать щодо Мудрика і Довбика?»: експрацівник Кривбасу поставив крапку у неповерненні в Україну

Переглядів 14440
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
4 голоси
«Чому всі мовчать щодо Мудрика і Довбика?»: експрацівник Кривбасу поставив крапку у неповерненні в Україну
Роман Лопатін та жіноча команда Кривбасу. Колаж: СЕ
Колишній SMM-фахівець Кривбасу Роман Лопатін розповів причини того, чому він не повернувся до України після того, як разом з клубом виїхав за кордон.

Нещодавно стало відомо, що два працівника Кривбасу не повернулися в України після матчів жіночої Ліги чемпіонів – SMM-фахівець Роман Лопатін та фотограф Роман Медведєв.

Лопатін в ексклюзивному коментарі для сайту sport-express.ua пояснив свій вчинок.

«Не розумію, чому це так резонувало. Офіційно я ніякого закону не порушував, у Конституції України немає ніякої заборони ні на виїзд, ні на в’їзд. Я виїхав офіційно, не перетинав кордон якось нелегально. 

У мене виникли певні сімейні обставини, про які я не можу сказати публічно, тому я вирішив не повертатися [в Україну]. Я заздалегідь звільнився з Кривбасу».

Окрім цього, Роман звернув увагу на те, що українські футболісти також виїхали за кородон під час повномасштабної війни.

«У нас під час війни поїхали Довбик, Трубін, Мудрик, Гармаш. Чому всі мовчать щодо них? І це я назвав тільки найвідоміших футболістів. У нас якісь подвійні стандарти.

Я не рвав стосунків з Україною, підтримував, підтримую і буду підтримувати свою країну та продовжую донатити. Що саме мені інкримінують?».

Також Лопатін розповів, що виїхав набагато раніше матчів жіночої ЛЧ та розрив деталі того, чим займається наразі.

«Щодо жіночої ЛЧ – це неправда. Мій відхід стався ще в середині літа, три місяці тому, коли жіноча команда Кривбасу їздила на контрольні матчі в Польщу. Туди приїхали мої родичі і забрали мене.

Я, як футболіст, підписав контракт з клубом п’ятої ліги Німеччини – Цеденік. Тобто у мене така сама ситуація, як з іншими нашими футболістами, які грають за кордоном», – сказав Роман для sport-express.ua.

  • Нагадаємо, що жіночий Кривбас у минулому сезоні став срібним призером чемпіонату України.
  • У поточному сезоні криворізька команда з 25 очками лідирує в українській лізі.
X