Чорноморець провів третій товариський матч на зборах: як команда Григорчука зіграла з косоварами


Міг бути погром чи камбек, але завершилось все поразкою. Мова про результат товариського матчу для одеського Чорноморця, який попри повністю бойовий склад, програв маловідомій за межами своєї батьківщині Дріті (1:3).
Таким чином підопічні Романа Григорчука вдруге зазнали фіаско на зборах і знову з таким самим рахунком.
16 січня «моряків» переграв угорський Уйпешт (3:1), а в першій товариській грі року Чорноморець мінімально обіграв румунський Петролул (1:0).
Чорноморець (Одеса, Україна) – Дріта (Косово) 1:3 (0:2)
Голи: 59 – 11, 41, 64*.
* – автори голів не ідентифіковані.
Склад Чорноморця у першому таймі: Варакута, Путря, Салюк, Гучек, Єрмаков, Хадіда, Кузик, Присяжнюк, Штогрін, Бадібанга, Ієде
Склад Чорноморця у другому таймі: Варакута, Путря, Салюк, Гучек, Данилюк, Єрмаков, Пшеничнюк, Кузик, Штогрін, Бадібанга, Бойчук
- Новий рік Чорноморець відсвяткував на восьмому щаблі в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги з 22-ма очками в доробку.
- Першим матчем в 2024 році для команди Романа Григорчука стане проти київської Оболоні на виїзді.
- Точні дати та час всіх поєдинків 18-го туру УПЛ буде визначено пізніше. Базова дата – 24 лютого.