Циганков провів 50-й матч за Жирону: які показники він мав за цей період у Динамо та збірній

Переглядів 392
Віктор Циганков. Фото: ФК Жирона
Півзахисник іспанської Жирони Віктор Циганков провів вже 50 матчів за каталонський колектив. Ювілей припав на поєдинок місцевого чемпіонату про Алавесу (2:2).

Вчора, 10 травня, Віктор Циганков та Артем Довбик з’явилися у стартовому складі Жирони на поєдинок іспанського чемпіонату проти Алавесу, який закінчився внічию 2:2. Ця гра стала ювілейною для українського вінгера, адже він провів 50-й матч за каталонський колектив.

За цей час гравець збірної України встиг забити дев’ять м’ячів та віддати 11 гольових передач. Цікаво, що за таку ж кількість матчів у київському Динамо Циганков відзначився 12-ма голами та 12-ма асистами.

Проте це не єдина команда, за яку Віктор відіграв 50 поєдинків. У складі національної збірної України Циганков має на своєму рахунку 11 голів та п’ять результативних передач.

• Взимку 2023 року Циганков перейшов із Динамо до Жирони за п’ять мільйонів євро.
  • Команда українців з 75 очками в активі посідає друге місце в турнірній таблиці Прімери.
  • У цьому сезоні каталонці ще зіграють з Вільярреалом (14.05), Валенсією (19.05) та Гранадою (25.05).