Циганков забив, але без Довбика не допоміг перемогти: Жирона не зуміла обійти Реал після матчу з Атлетиком

Переглядів 11574
5 голосів
Віктор Циганков. Фото: ФК Жирона
У матчі 14-го туру іспанської Ла Ліги каталонська Жирона, за яку виступають українці Артем Довбик та Віктор Циганков, приймала Атлетик з Більбао. Поєдинок закінчився нічиєю 1:1.

У стартовому складі Жирони з'явився Віктор Циганков, але Артем Довбик не потрапив навіть у заявку команди Мічела на цю гру. Як повідомила пресслужба каталонського клубу, в українського форварда пошкодження литкового м'яза.

В першому таймі команди створили вдосталь моментів, щоб відкрити рахунок у матчі, але відзначитися нікому не вдалося. Варто відзначити, що Жирона таки забила в першій половині гри, однак  гол Савіо був скасований через положення поза грою.

На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

Однак український вінгер Циганков у другому таймі показав різницю. Віктор опинився у потрібному місці та в потрібний час, підібрав м'яч у штрафному майданчику та безжально відправив його низом під праву стійку воріт. Рахунок став 1:0.

▶️Переглянути відео голу Циганкова у матчі проти Атлетику можна в телеграм-каналі FanDay

Однак гості швидко зрівняли рахунок. Руїс де Галаррета віддав чудову передачу врозріз, завдяки якій Іньякі Вільямс опинився на ударній позиції в штрафному майданчику. Він не схибив – сильним ударом відправивши м'яч у правий нижній кут воріт.

Циганков провів на полі 85 хвилин. Більше команди не забивали, а фінальний свисток зафіксував нічию 1:1.

Ла Ліга, 14-й тур

Жирона — Атлетик — 1:1

Голи: Циганков, 55 — Вільямс, 67

• Жирона після цього поєдинку має 35 очків та знаходиться на другій позиції.
  • Реал, що йде першим, має стільки ж балів, але обіграв команду українців в очній зустрічі.
  • Наступний матч команда Добвика та Циганкова проведе проти Валенсії українця Романа Яремчука. Поєдинок відбудеться 2 грудня о 15:00.