Циганков забив у другій грі поспіль, а Жирона обійшла Барселону: Довбик знову без результативних дій

Переглядів 4626
6 голосів
Віктор Циганков. Фото: Google
У заключному поєдинку 26-го туру іспанської Ла Ліги Жирона перемогла мадридський Райо Вальєкано та повернулась на другий щабель у турнірній таблиці (3:0).

Гра у Жироні розпочалася під акомпанемент зливи і за таких погодних умов більш технічні гравці команди Мічела Санчеса застрягли в ешелонованому захисті Райо Вальєкано.

Українські легіонери червоно-білих Артем Довбик та особливо Віктор Циганков були геть непомітними. Та й загалом, за перші 45 хвилин господарі спромоглися лише на один удар у площину воріт, які захищав Столе Дімітрієвські.

Однак, по перерві Циганков зняв з себе плащ-невидимку і пальнув з меж штрафного майданчику так, що як не тягнувся македонський воротар, а потягти не зміг.

▶️  Відео голу Віктора Циганкова дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Шкода, але іншому українцю Артему Довбику своє безгольове мовчання перервати не вдалося. Востаннє він забивав аж 21 січня, коли відзначився хет-триком у ворота Севільї.

У грі проти Райо Вальєкано Довбик провів на полі 73-ри хвилини, після чого його замінив Крістіан Стуані. Циганков пішов достроково відпочивати на 89-й хвилині, давши змогу пограти Пабло Торре.

Щойно Віктор вмостився на лаву для запасних, Савіо забив Райо вдруге, витиснувши гол за рахунок своєї індивідуальної майстерності.

І той таки Савіо остаточно добив мадридців вже на шостій доданій хвилині.

Іспанія. Ла Ліга, 26-й тур

Жирона ​– Райо Вальєкано 3:0 (0:0)

Голи: Циганков, 52, Савіо, 90+1, 90+6.

Вилучення: Чаваррія, 76 (дві жовті картки).

• Після перемоги над Райо Вальєкано Жирона повернулася на другий щабель у турнірній таблиці іспанської Ла Ліги. Відставання від Реала, який посідає перший рядок, складає шість очок.
  • Райо Вальєкано залишився на 14-й сходинці з 25-ма заліковими пунктами у доробку.
  • У наступному турі Жирона на виїзді зіграє проти Мальорки. Поєдинок заплановано на 3 березня. Початок гри о 19:30 за київським часом.
  • Райо Вальєкано у турі номер 27 вдома прийматиме Кадіс. Ця гра пройде 2 березня. Стартовий свисток у Мадриді пролунає о 17:15.
  • Віктор Циганков всього у поточному сезоні провів за Жирону 25 матчі: шість голів, три результативні передачі
  • Transfermarkt оцінює вінгера в 25 мільйонів євро.
  • Артем Довбик зіграв за Жирону в сезоні 2023/2024 27 поєдинків у всіх офіційних турнірах: 14 голів, сім результативних передач.
  • Transfermarkt оцінює нападника в 28 мільйонів євро.