Де Россі виніс однозначний вердикт Довбику після безгольового дебюту: головний тренер Роми сказав всю правду

Переглядів 1530
Даніеле Де Россі та Артем Довбик. Фото: ФК Рома
Головний тренер Роми Даніеле Де Россі оцінив дебютний виступ форварда збірної України Артема Довбика в матчі чемпіонату Італії 2024/25 проти Кальярі.

У неділю, 18 серпня, Рома зустрічалася з Кальярі у матчі першого туру італійської Серії А сезону 2024/25.

За римлян у цій грі дебютував нападник Артем Довбик, проте результативними діями українець відзначитися не зумів та був замінений на 90-й хвилині. Сам поєдинок завершився внічию – 0:0.

Після поєдинку головний тренер Роми Даніеле Де Россі прокоментував дебют Довбика у римському клубі.

«Ми не створили для Довбика сприятливі умови в першому таймі, йому було важко. В другому діяли краще. У мене є відчуття, що він заб'є багато голів», – наводить слова Де Россі видання RomaPress.

• Нагадаємо, минулого сезону Артем став найкращим бомбардиром іспанської Ла Ліги, забивши за Жирону 24 голи.
  • У другому турі Серії А Рома зустрічатиметься з Емполі. Гра у столиці відбудеться 25 серпня, а стартовий свисток на «Стадіо Олімпіко» прозвучить о 21:45 за Києвом.