Дебютний гол і перемога у матчі Чемпіоншипу: відео феєричного повернення Русина у склад Сандерленду

Переглядів 654
Назарій Русин святкує гол. Фото: Getty Images
У матчі 26-го туру англійського Чемпіоншипу Сандерленд приймав Престон. Команда українського нападника Назарія Русина здобула домашню перемогу (2:0).

У понеділок, 1 січня, Сандерленд приймав Престон в матчі 26-го туру англійського Чемпіоншипу.

Вже на 10-й хвилині матчу Алекс Прітчард вивів господарів поля уперед, відзначившись після передачі П'єра Еква.

А наприкінці першого тайму голом відзначився український нападник Сандерленду Назарій Русин. Форвард зіграв на випередження після прострілу від Джека Кларка. Для українця це перший гол за Сандерленд в офіційних іграх.

Відео голу Русина у ворота Престона

У другому таймі команди голів не забили, тому саме гол Русина встановив остаточний рахунок у матчі. Назарій покинув футбольне поле на 76-й хвилині гри.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Олівера Ленгфорда зафіксував перемогу команди українця.

Чемпіоншип. 26-й тур

Сандерленд – Престон – 2:0 (2:0)

Голи: Прітчард, 10, Русин, 44

• Зазначимо, що це перший матч для Русина за Сандерленд з 25 листопада, він пропустив вісім поєдинків своєї команди.
  • Назарій цього сезону провів 10 ігор за Сандерленд в усіх турнірах: один гол, один асист.
  • Сандерленд після перемоги посідає шосте місце в турнірній таблиці Чемпіоншипу, маючи 40 очок.