Дебютний гол Яремчука, чотири м’ячі, дубль з пенальті: Валенсія обіграла Вільярреал – які оцінки отримав Роман

Переглядів 2345
Роман Яремчук. Фото: Getty Images
Валенсія вдома перемогла Вільярреал у регіональному дербі в рамках Ла Ліги. Роман Яремчук вийшов в старті, відкрив рахунок та отримав оцінки від статистичних порталів.

У вівторок, другого січня, Валенсія на «Местальї» провела поєдинок 19-го туру чемпіонату Іспанії проти Вільярреалу. Матч закінчився впевненою перемогою господарів із рахунком 3:1.

Український нападник Роман Яремчук вийшов у стартовому складі команди Рубена Барахи та провів на полі 70 хвилин, після чого був замінений на Хаві Герру.

Вже на четвертій хвилині форвард збірної України відкрив рахунок, причому не тільки у матчі, а й своїм голам у Ла Лізі.

Відео голу Яремчука дивіться в нашому телеграм-каналі

В середині першого тайму Валенсія подвоїла перевагу після того, як півзахисник Пепелу впевнено реалізував пенальті.

Те саме іспанець зробив і у другій половині гри, знову забивши з 11 метрів.

Однак Вільярреал не був згоден на розгром і зусиллями Ілайша Ахомача та Жерара Морено зумів відіграти один м'яч.

Ла Ліга. 19-й тур.

Валенсія – Вільярреал – 3:1

Голи: Яремчук (4'), Пепелу (пенальті – 27', пенальті – 57') – Морено (73')

Один з перших настільких успішних виступів Яремчука оцінили популярні статистичні портали, виставивши йому доволі високі бали за цей матч.

• SofaScore – 7.4/10;
  • WhoScored – 8.2/10.

• Після цього матчу, який закрив перше коло сезону для Валенсії, підопічні Барахи йдуть дев'ятими у Ла Лізі, маючи 26 очок.
  • Вільярреал, в свою чергу, посідає 13 сходинку в турнірній таблиці, набравши за 19 турів всього 19 балів.
  • В наступному матчі сьомого січня Валенсія на виїзді зіграє проти Картагени в рамках 1/16 фіналу Кубку Короля.
  • Яремчук в цьому сезоні провів 15 матчів у Ла Лізі та Кубку Іспанії, забив по одному голу в кожному з турнірів.
  • Роман виступає за команду Барахи на правах оренди з Брюгге, з яким має контракт до 30 червня 2026 року.