Дебютного голу Миколенка у нинішньому сезоні АПЛ не вистачило: Евертон зіграв внічию з командою Де Дзербі

Переглядів 1028
Віталій Миколенко. Фото: Евертон
У матчі 11-го туру Англійської Прем'єр-ліги Евертон українського захисника Віталія Миколенка зіграв проти Брайтона. Поєдинок закінчився нічиєю 1:1.

Український лівий захисник Віталій Миколенко з'явився у стартовому складі Евертона на цей поєдинок.

І саме наш співвітчизник став автором голу на сьомій хвилині. Миколенко дістався до м'яча у штрафному Брайтона та забив влучним ударом у лівий кут воріт після добивання.

▶️Переглянути відео голу Віталія Миколенка у ворота Брайтона можна в телеграм-каналі FanDay

Команда Де Дзербі зуміла зрівняти рахунок, але система ВАР скасувала взяття воріт через офсайд.

Перший тайм закінчився перемогою Евертона.

У другому таймі Брайтон нагнітав біля воріт господарів. Підопічні Де Дзербі створювали моменти, але не забивали.

Все-таки Евертон не дотерпів і Брайтон зрівняв рахунок – Ешлі Янг намагався вибити м'яч після поперечної передачі, а натомість відправив його під перекладину власних воріт.

АПЛ, 11 тур

Евертон - Брайтон - 1:1

Голи:: Миколенко, 7 - Янг (85 аг)

• Миколенко цього сезону провів дев'ять матчів у команді Дайча та сьогодні забив перший гол у новому сезоні.
  • Евертон на цю мить із 11 очками в активі посідає 15 місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії.
  • В наступному турі  «іриски» зіграють з Крістал Пелес 11 листопада.