«Десяток «одинаків», які збираються, щоб пограти у футбол»: Бенфіка Трубіна отримала порцію критики від фанів

Переглядів 2507
5 голосів
Бенфіка перед матчем проти Шавіша. Фото: Бенфіка
Український голкіпер Бенфіки Анатолій Трубін взяв участь у переможному матчі своєї команди проти Шавіша. Фанати орлів відреагували на перемогу з рахунком 1:0.

29 березня в рамках 27 туру португальської Прімейри лісабонська Бенфіка на своєму полі приймала Шавіш.

Український воротар «орлів» Анатолій Трубін вийшов у старті на цей поєдинок та відіграв повністю зустріч.

Перший тайм цього поєдинку завершився нульовою нічиєю. А ось в середині другої половини матчу Бенфіка вийшла вперед після голу на 68 хвилині у виконанні Жуана Невеса. У підсумку команда українця виграла зустріч із рахунком 1:0.

Фани Бенфіки на сторінці клубу в Фейсбуці висловили емоції стосовно гри їх улюбленців:

José Carlos F. Afonso: Десяток хлопців-«одинаків», які збираються на вихідних, щоб пограти у футбол.

Jonathan Taveira: Мета зробити кожну гру щоразу гіршою?

Samy Timane Samy: Вітаю з трьома очками

Sändrö Värëlä: Багатостраждальна перемога

Pedro Duarte: Три очки! Решта - все одно!

• Трубін у цьому сезоні зіграв за Бенфіку 40 матчів, у яких він пропустив 37 м'ячів та 16 разів залишив свої ворота недоторканими.
  • Тепер на Бенфіку чекає два матчі проти Спортінга в рамках знаменитого лісабонського дербі. Спочатку команда Трубіна зіграє з «левами» на Кубок (02.04), а потім уже в рамках чемпіонату Португалії (06.04).