Динамо не відпускає Луческу: румунський фахівець вийшов на публіку з амбітною заявою

Переглядів 16536
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
5 голосів
Динамо не відпускає Луческу: румунський фахівець вийшов на публіку з амбітною заявою
Мірча Луческу. Фото: ФК Динамо
Колишній головний тренер Шахтаря та Динамо Мірча Луческу може стати футбольним інвестором. Містер розповів про свої плани щодо вкладання грошей у клуб з Румунії.

Восени Мірча Луческу подав у відставку з посади головного тренера Динамо, після чого досі перебуває без роботи, хоча мав пропозиції від європейських клубів.

За слова румунського спеціаліста, зараз він розглядає можливість інвестицій у бухарестське Динамо разом з Йоном Ціріаком (колишній тенісіст).

«У нас була зустріч і ми це обговорювали. Подивимося, подумаємо. Ми дві людини, які надзвичайно поважають один одного і пов'язані стосунками щонайменше 55-60 років, відколи я почав за ним спостерігати, він за мною.

Нас обох цікавила еволюція румунського спорту. Ми знову намагаємося з'ясувати, чому... Талант той самий, нічого не вийшло. Ми створені для того, щоб займатися спортом», – приводить слова Луческу Orange Sport.

  • Динамо є рідним клубом Містера. Там він виступав як гравець з 1963 по 1977 рр., а також очолював в якості тренера з 1985 по 1990 рр. (виграв чемпіонство і два Кубка Румунії)
  • Раніше повідомлялося, що Луческу може очолити Динамо або інший його колишній клуб Рапід (Бухарест).
  • В Україні Мірча працював на чолі донецького Шахтаря з 2004-го по 2016 роки та виграв з ними 22 трофеї.
  • Динамо румунський спеціаліст очолював з літа 2020-го по листопад 2023 рр., завоювавши за цей час три титули.
  • Луческу також на клубному рівні тренував румунські Корвінул, італійські Пізу, Брешію, Реджану та Інтер, турецькі Галатасарай і Бешикташ, а також російський Зеніт.