Допоміг легенді Шахтаря: захисник забив автогол після пенальті у матчі за участі ексзірки Манчестер Сіті

Переглядів 440
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Фернандіньо. Фото: Google
У поєдинку шостого туру бразильського чемпіонату Атлетіко Паранаенсе здобув впевнену перемогу, розгромивши Парану СТС (4:0). Колишня зірка Шахтаря Фернандиньо провів на полі 74 хвилини.

У матчі чемпіонату штату Парана (Ліга Паранаенсе) Атлетіко Паранаенсе, кольори якого захищає експівзахисник донецького Шахтаря Фернандіньо, стався дуже кумедний автогол.

На 39-й хвилині, коли футболіст господарів поля пробив пенальті, який вдало відбив воротар Парани Дієго Монтейро, його одноклубник Леонардо де Ассунпсан, намагаючись вибити м'яч, у підсумку увігнав його у свої ворота.

Бразилія. Паранаенсе. 6-й тур

Атлетіко Паранаенсе – Парана СТС 4:0 (1:0)

Голи: Ассунпсан, 41, автогол, Мастріані, 55, Сапеллі, 90+2, Джулімар, 90+4.

• Атлетіко Паранаенсе очолює турнірну таблицю чемпіонату штату Парана, маючи в доробку 14 очок. Відрив від Корітіби, яка тримається другою, складає один пункт.
  • Фернандиньо грав у складі донецького Шахтаря з 2005 по 2023 рік: 284 поєдинки, 53 голи, 50 результативних передач.
  • Також хавбек виступав за Манчестер Сіті.
  • Transfermarkt оцінює 38-річного опорного півзахисника у 500 тисяч євро.