Довбик дебютував за Рому: як завершилася перша гра нападника збірної України у Серії А

Переглядів 16272
8 голосів
Енцо Ле Фе та Артем Довбик. Фото: Х-акаунт Роми
Римська Рома у поєдинку першого туру Серії А на виїзді зіграла у нічию з Кальярі (0:0). Український голеадор Артем Довбик у дебютній грі за «вовків» результативними діями не відзначився.

Перший млинець, чи то піца, вийшов гливким. Артем Довбик, як і очікували тіфоззі Роми, гру проти Кальярі розпочав з перших хвилин.

За дебютом зіркового батька дивилася і його маленька донечка, щоправда, не на стадіоні «Уніпол Домус», а вдома.

▶️  Відео, як донька Довбика дивилася за дебютом татка дивіться за ПОСИЛАННЯМ

У першому таймі команди діяли максимально обережно і на двох напрацювали лише на один удар у площину воріт, який записали до свого активу господарі поля.

По перерві гра пожвавилася, але на голи обидва колективи так і не напрацювали. Хоча на 80-й хвилині саме Довбик мав найреальнішу нагоду змінити нулі на табло, але його удар головою прийняла на себе поперечини, а на 90-й хвилині грі Артема замінили.

▶️  Відео з гольовою нагодою Артема Довбика дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Італія. Серія А

1-й тур

Кальярі – Рома 0:0 (0:0)

• У другому турі Кальярі також вдома прийматиме новачка Серії А Комо. Поєдинок заплановано на 26 серпня. Початок гри на Сардинії о 19:00.
  • Довбик і компанія у турі номер два у Римі зустрічатимуться з Емполі. Гра у Вічному місті відбудеться 25 серпня, стартовий свисток на «Стадіо Олімпіко» прозвучить о 21:45 за київським часом.
  • Контракт Довбика з Ромою розрахований до 30 червня 2029 року. Transfermarkt оцінює українського нападника у 35 мільйонів євро.