Довбик допоміг Ромі здобути другу перемогу у матчі Серії А: чи вдалося забити українцю і яку оцінку він отримав

Переглядів 688
Артем Довбик. Фото: Google
Римська Рома, кольори якої захищає нападник національної збірної України Артем Довбик, у шостому турі Серії А здобула стратегічно важливу перемогу у матчі з Венецією (2:1).

Довбик не забиває, але Рома перемагає. Український голеадор «вовків» не зумів забити у четвертому матчі поспіль та римська команда все ж не ошелешила своїх фанів поразкою на «Стадіо Олімпіко» від скромної Венеції.

Героєм Венеції міг стати її центральний нападник Йоель Пох’янпало, який забив у першому таймі. Однак по перерві господарі поля зусиллями Браяна Крістанте та Нікколо Пізіллі все ж вирвали перемогу та три дорогоцінні очки.

Довбик у звітному поєдинку провів на полі усі дев’яносто з плюсом хвилин, але свою персональну статистику не покращив і отримав від Flashscore скромні 6.2 бала, ставши найгіршим гравцем Роми за цим показником!

Італія. Серія А. Шостий тур

Рома  – Венеція – 2:1 (0:1)

Гол: Крістанте, 75, Піззілі, 83 Пох’янпало, 44.

• Після шести турів Рома має в активі дев'ять пунктів та займає дев'яту сходинку у турнірній таблиці італійської Серії А, а Венеція з чотирма заліковими балами посідає 18-й щабель.
  • У наступному турі римляни на виїзді зіграють проти Монци. Поєдинок заплановано на 6 жовтня, початок гри о 19:00 за Києвом.
  • Венеція у турі номер сім на виїзді поміряється силами з Вероною. Гра відбудеться 4 жовтня, а стартовий свисток прозвучить о 21:45 за київським часом.
  • Довбик у сезоні 2024/25 років провів за Рому сім матчів у всіх офіційних турнірах: три голи.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного українського голеадора у 35 мільйонів євро рівно.