Довбик і Циганков кожен день розповідають про особисте життя Жироні: Мічел розкрив свої незвичні методи роботи

Переглядів 1831
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
Довбик і Циганков кожен день розповідають про особисте життя Жироні: Мічел розкрив свої незвичні методи роботи
Віктор Циганков та Артем Довбик. Фото: ФК Жирона
Головний тренер каталонської Жирони Мічел розповів, що має в команді певну традицію, що полягає у розмові з гравцями його команди про їхнє особисте життя.

У складі каталонської Жирони наразі виступають два українські легіонери – Віктор Циганков та Артем Довбик. Також повідомлялося про зацікавленість каталонців до вінгера Руха Іллі Квасниці. 

Головний тренер команди Мічел розповів про свій метод роботи з футболістами, який полягає у турботі про особисте життя гравців.

«Ми живемо з ними. Це життєвий проєкт, який триває рік, три роки... це залежить від гравця. Як я можу не турбуватися про їхнє особисте життя? Це дуже важливо».

Разом із членами своєї команди Мічел тримає звіт, всі гравці кожного ранку розказують аналітику як вони спали, як у них справи на спортивному та особистому рівні.

«Ми зацікавлені в тому, щоб знати, як гравець відчуває себе перед тренуванням. Вони знають, що усю цю інформацію ми використовуємо, щоб допомогти їм, а не контролювати їх.

Реальність така, що робоча атмосфера в Жироні дуже хороша. Команда знає, що ви приходите на роботу й отримуєте задоволення, і це відображається на футбольному полі», – наводить слова Мічела Cadena SER.

  • Жирона наразі має 38 очок та займає друге місце турнірної таблиці Ла Ліги, поступаючи мадридському Реалу за додатковими показниками.
  • Циганков цього сезону провів 14 матчів за Жирону, у яких забив три голи та оформив два асисти.
  • Довбик у цій кампанії зіграв у 15 матчах каталонців, в яких забив сім голів та оформив п'ять асистів.