Довбик не потрібний Гасперіні – нападник влітку покине Рому: відомо, де може продовжити кар'єру українець
Журналіст-інсайдер Вільям Ласаландра повідомив, що нападник національної збірної України Артем Довбик влітку покине Рому, бо в його послугах не зацікавлений головний тренер «вовків».
Вільям Ласаландра стверджує, що Артем Довбик залишить римську Рому після завершення нинішнього сезону. Про це журналіст-інсайдер написав у своєму Х-акаунті.
За інформацією джерела, головний тренер «вовків» Джан П'єро Гасперіні вже повідомив керівництву римського клубу, що не зацікавлений у послугах українського нападника й попросив підписати нового форверда, а Довбика виставити на трансфер.
Артем може продовжити кар'єру в чемпіонатах Іспанії, Туреччини або залишитися в Серії А. У послугах українця, якщо вірити Ласаландра, зацікавлені Вільярреал, Фенербахче, Фіорентина та Венеція.
Рома хоче отримати за трансфер Довбика щонайменше 20 мільйонів євро.
- Римська команда після 37 турів має у доробку 70 залікових балів та посідає четверту сходинку в турнірній таблиці італійської Серії А.
- У наступному турі «вовки» на виїзді зіграють проти Верони. Поєдинок заплановано на 24 травня, початок гри о 21:45.
- Довбик у сезоні 2025/26 років відіграв за Рому 18 поєдинків у всіх офіційних турнірах: три голи, дві результативні передачі.