Довбик отримав другу найкращу оцінку за дербі з Барселоною: українець забив гол та віддав асист

Переглядів 1240
Артем Довбик. Фото: Google
Гол та асист Артема Довбика допомогли Жироні переграти Барселону в каталонському дербі. Ця перемога гарантувала каталонській команді дебютну участь в Лізі чемпіонів.

Сьогодні, четвертого травня, в рамках каталонського дербі зустрілися Жирона та Барселона.

В основному складі господарів на поле вийшли два футболісти збірної України Віктор Циганков (був замінений на 65 хвилині) та Артем Довбик (зіграв повністю).

На початку зустрічі команди обмінялися голами. На третій хвилині точно пробив Андреас Крістенсен, якому асистував Ламін Ямал. Але на четвертій хвилині Жирона зрівняла рахунок. З навісу Івана Мартіна Артем Довбик головою відправив м’яч у сітку воріт опонента. Але на 45+1 хвилині Роберт Левандовський реалізував пенальті та знову вивів блаугранас вперед. У першому таймі Барселона обіграла Жирону з рахунком 2:1.

У другій половині зустрічі Жирона зробила шалений камбек, завдяки голам Порту, який оформив дубль, та Гутьєрреса. В одному з голів Порту асистував Довбик.

У підсумку Жирона здобула перемогу з рахунком 4:2!

Від порталу статистики WhoScored Довбик отримав оцінку 8,2. Це другий найкращий бал у матчі. Вище оцінку (9,1) отримав тільки Порту, який вийшов на заміну та записав до свого активу дубль і асист. Гра Циганкова була оцінена в 6,1 бала.

• У першому колі Довбик теж забив Барселоні і тоді Жирона також виграла матч з рахунком 4:2.
  • В активі Довбика вже 20 голів у цьому сезоні Прімери і він покращує свої шанси на те, щоб стати найкращим снайпером в Ла Лізі. Також Артем зробив шість асистів.
  • Жирона з 74 очками вийшла на друге місце та забезпечила собі вихід до Ліги чемпіонів.
  • У третьої Барселони 73 бали. Перший Реал, який обіграв сьогодні Кадіс (3:0), з 87 очками достроково за чотири тури до фінішу сезону гарантував собі чемпіонський трофей Прімери.