Довбик продовжив свою гольову серію та приніс перемогу Жироні: команда українців наблизилася до Барселони

Переглядів 3020
7 голосів
Артем Довбик та Іван Мартін. Фото: Google
В останньому матчі суботи в рамках 32-го туру іспанської Ла Ліги Жирона вдома розтрощила Кадіс (4:1) та закріпилася на третьому місці в турнірній таблиці Ла Ліги. Один з голів каталонського колективу забив український голеадор Артем Довбик.

Щоб зайвий раз не псувати нерви своєму головному тренеру Мічелу Санчесу, гравці Жирони вирішили долю поєдинку проти Кадіса ще до 22-ї хвилини гри. За цей час у воротах одного з аутсайдерів першості встигли розписатися Ерік Гарсія та Іван Мартін.

Між цими двома голами забив і Артем Довбик, але з триметрового офсайду. Гол українця справедливо відмінили.

Натомість ледь не поцупили гол в нашого співвітчизника по перерві. Однак, хвилини чотири пороздивлявшись епізод з усіх можливих ракурсів, точний удар Артема на 71-й хвилині визнали легітимним. Таким чином українець забив у третьому матчі поспіль. Перед точним пострілом Кадісу Артем засмучував голкіперів Атлетіко та двічі Бетіса.

▶️  Відео голу Артема Довбика дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Після голу номер три гра не заспокоїлася: Кадіс зусиллями Гонсало Ескаланте, ледь не відновив інтригу, але різниця в два м'ячі трималася меньше хвилини. Остаточний рахунок з комфортоною, розгромною перевагою встановив Порту.

Довбика з гри зняли до фінального свистка: на 86-й хвилині його замінив Тоні Вілья.

І ще до фінального свистка пресслужба Жирони запостила в своєму Х-акаунті от таку яскраву графічну світлину присвячену Довбику.

«Нападник під місяцем», – написала пресслужба Жирони після голу українця.

Іспанія. Ла Ліга, 32-й тур

Жирона – Кадіс 4:1 (2:0)

Голи: Гарсія, 9, Марін, 22, Довбик, 71, Порту, 82 – Ескаланте, 81.

• Після здобуття трьох очок в матчі з Кадісом Жирона має в доробку 68 залікових балів та займає третю сходинку у турнірній таблиці іспанської Ла Ліги. Відставання від Барселони, яка йде другою, складає два пункти. Кадіс маючи 25 очок тримається на 18-му щаблі.
  • У наступному турі команда Мічела Санчеса на виїзді поміряється силами з Лас-Пальмас. Поєдинок відбудеться 27 квітня і розпочнеться о 15:00 за київським часом.
  • Кадіс в турі номер 33 вдома прийматиме Мальоку. Ця гра буде зіграна 28 квітня. Стартовий свисток прозвучить о 15:00.
  • Артем Довбик зіграв за каталонців у сезоні 2023/2024 33 поєдинки у всіх офіційних турнірах: 18 голів, сім результативних передач.
  • Transfermarkt оцінює нападника в 30 мільйонів євро. Контракт нападника з клубом чинний до 30 червня 2028 року.
  • Віктор Циганков провів у поточному сезоні 28 матчів, у яких забив шість м'ячів і зробив чотири гольові передачі.
  • Контракт гравця з клубом діє до 30 червня 2027 року. Transfermarkt оцінює футболіста у 28 мільйонів євро.