Довбик став абсолютним лідером Ла Ліги: українець випередив Беллінгема та інших зірок за одним показником

Переглядів 54002
23 голосів
Артем Довбик. Фото: Google
Нападник іспанської Жирони Артем Довбик лідирує в Ла Лізі за одним важливим показником. Українцю необхідно менше за всіх голеадорів хвилин для того, щоб забити гол.

Артем Довбик випередив зіркового форварда Барселони Роберта Левандовські та не менш відомого півзахисника Реала Джуда Беллінгема.

За інформацією іспанського видання Sport, українцю в середньому потрібно 96 хвилин часу аби поцілити у сітку воріт суперника в поєдинках Ла Ліги.

Довбик єдиний в рейтингу найкращих бомбардирів ліги, кому потрібно менше ста хвилин для святкування власного голу.

10. Іньякі Вільямс (Атлетік, Більбао) – 197
  • Артем Довбик зіграв за Жирону в сезоні 2023/2024 років 18 поєдинків: 11 голів, шість результативних передач.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 28 мільйонів євро.
  • Жирона пішла на нетривалу різдвяну перерву маючи в активі 45 очок. Команда Мічела Санчеса посідає другий щабель в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги.
  • Червоно-білі мають порівну очок з мадридським Реалом, який у 18-му турі мінімально переміг Алавес (1:0), але гірші додаткові показники – поразка в очній грі (0:3).
  • У наступному турі Довбик, Циганков та компанія вдома прийматимуть Атлетіко з Мадрида. Поєдинок заплановано на 3 січня 2024 року. Початок матчу о 22:30 за київським часом.