Довбик та Циганков знищили Севілью за шість хвилин: відео хет-трику та голу ексдинамівця у матчі Ла Ліги

Переглядів 4717
5 голосів
Артем Довбик. Фото: ФК Жирона
У матчі 21-го туру іспанської Ла Ліги Жирона, за яку виступають Артем Довбик та Віктор Циганков, приймала Севілью. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 5:1.

Артем Довбик та Віктор Циганков з'явилися у стартовому складі Жирони на матчі чемпіонату Іспанії проти Севільї.

Команда Мічела невдало розпочала матч, адже швидко пропустили. Ромеро чудово зіграв у завершальній стадії атаки. Він вийшов на вільний простір, отримавши м’яч в штрафному майданчику та вдало виконану передачу, та відправив круглого у нижній лівий кут воріт.

Однак Жирона дуже швидко реабілітувалася, а головним героєм став Довбик. Спочатку форвард забив із доволі непростого становища. Він високо вистрибнув і головою замкнув навіс, відправивши м'яч у недосяжну для голкіпера точку воріт.

Потім українець оформив дубль. Порту виконав вдалу передачу в штрафний майданчик, де нею скористався Артем, пробивши низом по центру воріт.

На цьому нападник не зупинився і ще в першому таймі оформив хет-трик. Довбик накрутив кількох суперників і завдав дивовижного удару з межі штрафного майданчика, поціливши в правий нижній кут воріт.

▶️Відео хет-трику Артема Довбика у ворота Севільї можна переглянути в телеграм-каналі FanDay

Відзначимо, що Артем зумів зробити найшвидший хет-трик серед українців – шість хвилин. Андрію Шевченку знадобилося сім хвилин, щоб забити три м'ячі у ворота Перуджи. Також Довбик третій з українців, хто робив хет-трик у топ-5 чемпіонатах Європи. Цікаво, що досягнення Артема стало другим найшвидшим за всю історію Ла Ліги. Швидше тричі забив лише Луїс Суарес у ворота Гранади – за 5 хвилин та 24 секунди.

Повертаємося до матчу, команди пішли на перерву за переваги Жирони.

Команда Мічела продовжила забивати. Неймовірною передачею Савіо знайшов у штрафному майданчику відкритого партнера по команді, а Циганков мав достатньо часу та простору, щоб прицілитись і пробити низом по центру воріт.

▶️Відео голу Віктора Циганкова у ворота Севільї можна переглянути в телеграм-каналі FanDay

Віктор покинув поле на 66-й хвилині гри, адже був замінений. А Стуані звично замінив Довбика на 73-й хвилині. Саме цей форвард завершив побиття Севільї, відзначившись на 89-й хвилині.

Більше команди не забивали, а фінальний свисток зафіксував перемогу Жирони.

Ла Ліга, 21-й тур

Жирона - Севілья - 5:1

Голи: Довбик, 13, 15, 19, Циганков, 56, Стуані, 89  - Ромеро, 10

• Віктор Циганков у поточному сезоні провів за Жирону 19 матчів в усіх офіційних турнірах: чотири голи, три результативні передачі.
  • Артем Довбик зіграв за Жирону в сезоні 2023/2024 років 20 поєдинків: 14 голів, шість результативних передач. Українець ділить перше місце із Беллінгемом (Реал) в бомбардирських перегонах Ла Ліги.
  • Жирона після 21-го тура посідає перший щабель в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги. Червоно-білі випереджають Реал на одне очко, але мадридська команда має гру в запасі.
  • Свій наступний матч каталонська команда зіграє 24 січня із Мальоркою в Кубку Іспанії.