Довбик ускладнив собі боротьбу за трофей «Пічічі»: як завершився останній матч Жирони з українцями в складі

Переглядів 2021
Артем Довбик. Фото: Getty Images
Жирона з двома українцями у стартовому складі провела матч Ла Ліги проти Вільярреалу. Каталонська команда допустила другу домашню поразку в сезоні.

У вівторок, 14 травня, Жирона вдома прийняла Вільярреал у матчі 36-го туру Ла Ліги. Поєдинок закінчився мінімальною перемогою гостей з рахунком 1:0.

Артем Довбик та Віктор Циганков з'явилися на полі з перших хвилин: перший відіграв повну зустріч, а другого замінили вже під кінець.

Єдиний гол у матчі на свій рахунок записав вінгер Вільярреалу Бертран Траоре – цей м'яч став для нього першим у складі «субмарини».

Вже на останніх хвилинах у поєдинку сталося вилучення, коли правий захисник гостей Кіко Феменія отримав другу жовту картку і залишив свою команду догравати матч у меншості.

Ла Ліга. 36-й тур.

Жирона – Вільярреал – 0:1

Гол: Траоре (59')

Вилучення: Феменія (90+5')

• Зазначимо, що до цього на своєму полі Жирона поступалася лише Реалу ще восени з рахунком 0:3.
  • Тепер каталонці посідають третє місце в турнірній таблиці Ла Ліги, маючи 75 залікових пунктів.
  • Вільярреал, в свою чергу, йде восьмим, набравши вже 51 очко в свій актив.
  • Довбик в нинішньому сезоні провів 37 матчів, забив 20 голів та віддав дев'ять асистів. Він залишається найкращим бомбардиром Прімери, однак вже всього з одним м'ячем відриву.
  • Циганков у цій кампанії має 32 поєдинки, шість голів та п'ять результативних передач.
  • В наступному турі, 19 травня, на Жирону очікує гостьова зустріч з Валенсією Романа Яремчука.