Довбик вийшов на друге місце в гонці голеадорів Ла Ліги: обігнав Грізманна, Левандовського, Морату та Морено

Переглядів 1995
Довбик радіє голу у ворота Алавеса. Фото: Google
Артем Довбик із десятьма точними ударами в активі піднявся на другу позицію в рейтингу найкращих снайперів елітного дивізіону чемпіонату Іспанії.

18 грудня український нападник Жирони Артем Довбик вийшов у стартовому складі команди на матч чемпіонату Іспанії з Алавесом. А ось українського вінгера Віктора Циганкова не було навіть на лаві запасних Жирони на цей поєдинок проти Алавеса. Він пропускав цей матч через дискомфорт у нозі.

На 23 хвилині український форвард ефектним голом головою вивів каталонців вперед. У підсумку Жирона повела в рахунку 1:0. На 42 хвилині Крістіан Португес подвоїв перевагу господарів. Каталонська команда виграла перший тайм із рахунком 2:0.

У другій половині зустрічі Довбик ще й реалізував пенальті, тим самим оформивши дубль у поєдинку. Українець відіграв повністю матч і не був замінений. Зустріч у підсумку завершилася перемогою Жирони з впевненим рахунком 3:0.

На даний момент в активі Довбика в цьому сезоні уже десять голів та чотири асисти за каталонську команду.

З таким показником Довбик вийшов на друге місце в списку найкращих голеадорів Ла Ліги. Також десять разів точно пробив Борха Майораль з Гетафе. У лідера рейтингу Джуда Беллінгема з мадридського Реала 13 забитих м'ячів. У четвертого Антуана Грізманна з Атлетіко дев'ять голів. Примітно, що Довбику також вдалося обігнати в списку таких футболістів, як Роберт Левандовський (Барселона), Альваро Мората (Атлетіко), Херард Морено (Вільярреал), Іньякі Вільямс (Атлетік), Горка Гурусета (Атлетік) та Анте Будімір (Осасуна).

• На даний момент Жирона з 44 очком посідає перше місце в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги. У другого Реала, який з українським воротарем Андрієм Луніним у складі розгромив Вільярреал (4:1), 42 бали у активі. У третьої Барселони – 35 очок.
  • Жирона в цьому році також зіграє проти Бетіса 21 грудня.