Довбик забив довгоочікуваний м’яч за Жирону і закрив безгольову антисерію: відео результативного удару Артема

Переглядів 3850
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Артем Довбик. Фото: ФК Жирона
Український форвард каталонської Жирони Артем Довбик перервав свою восьмиматчеву безгольову серію за іспанський клуб, відзначившись у воротах Бетіса.

У неділю, 31 березня, Жирона обіграла Бетіс у матчі 30-го туру Ла Ліги (3:2).

Обидва українські легіонери каталонського клубу Віктор Циганков та Артем Довбик вийшли у стартовому складі команди Мічела.

Саме Довбик і відкрив рахунок у поєдинку, реалізувавши пенальті на 36-й хвилині поєдинку з Бетісом. Український форвард холоднокровно пробив з 11-метрової позначки, розвівши Руя Сілву та м'яч по різних кутах.

Відео пенальті Довбика у ворота Бетіса

Вже у другому таймі українець зробив дубль.

• Безгольова серія Артема за Жирону в чемпіонаті та Кубку Іспанії тривала протягом восьми матчів.
  • Востаннє до сьогоднішнього дня 26-річний нападник відзначався за каталонців у матчі 21-го туру Ла Ліги проти Севільї (5:1), коли оформив хет-трик.
  • Довбик цього сезону забив 16 голів та оформив сім асистів у 31 матчі за Жирону в усіх турнірах.