Довбик забив гол-красень Барселоні: відео шаленого забитого м’яча українського форварда Жирони

Переглядів 6632
Артем Довбик. Фото: Google
26-річний український нападник Жирони Артем Довбик в рамках каталонського дербі з Барселоною записав до свого активу чудовий гол у першому таймі.

Сьогодні, четвертого травня, в рамках каталонського дербі грають Жирона та Барселона (матч розпочався о 19:30).

В основному складі господарів на поле вийшли два гравці збірної України Віктор Циганков та Артем Довбик.

Конкурент Довбика за перемогу в гонці голеадорів Роберт Левандовський грає за Барселону з перших хвилин у цьому матчі.

На початку зустрічі команди обмінялися голами. На третій хвилині точно пробив Андреас Крістенсен, якому асистував Ламін Ямал. Але на четвертій хвилині Жирона зрівняла рахунок. З навісу Івана Мартіна Артем Довбик головою відправив м’яч у сітку воріт опонента.

Для українця це вже 20-й гол у цьому сезоні Прімери і він покращує свої шанси на те, щоб стати найкращим снайпером в Ла Лізі.

Гол-красень Довбика дивіться в телеграм-каналі Український футбол онлайн.

Але на 45+1 хвилині Роберт Левандовський реалізував пенальті та знову вивів блаугранас вперед.

У першому таймі Барселона обіграла Жирону з рахунком 2:1.

• Команда Циганкова та Довбика в разі перемоги гарантує собі вихід до Ліги чемпіонів.
  • У першому колі Довбик теж забив Барселоні і тоді Жирона виграла матч з рахунком 4:2.