Довбик забив перші голи після феєричного сезону і провалу на Євро-2024: відео майстерного дублю зірки Жирони

Переглядів 749
Артем Довбик. Фото: ФК Жирона
Український голеадор Артем Довбик відзначився дебютними голами у новому сезоні за каталонську Жирону. Найкращий бомбардир Ла Ліги минулої кампанії реабілітувався після провалу на Євро-2024.

У суботу, 20 червня, французький Монпельє провів контрольний поєдинок на навчально-тренувальних зборах з каталонською Жироною (3:3).

Форвард національної збірної України Артем Довбик відзначився забитим м'ячем вже на 24-й хвилині гри. Таким чином нападник зрівняв рахунок у грі, який відкрив форвард Монпельє Арно Норден.

А вже на 38-й хвилині Артем оформив дубль, вдруге засмутивши голкіпера французького клубу Бенжамена Лекомта.

Відео дубля Довбика за Жирону у ворота Монпельє

• Нагадаємо, що Артем став найкращим бомбардиром Ла Ліги в кампанії 2023/24, забивши 24 м'ячі.
  • Водночас за три поєдинки на Євро-2024 український нападник не відзначився жодним голом.
  • Довбик у минулому сезоні за Жирону провів 39 матчів, забив 24 голи та віддав десять асистів.
  • Жирона завоювала бронзові нагороди чемпіонату Іспанії 2023/24 і зіграє в основному раунді Ліги чемпіонів уперше в історії.