Довбик забив у другому матчі Серії А поспіль: відео голу і асиста українського форварда Роми у грі з Удінезе

Переглядів 461
Артем Довбик. Фото: ФК Рома
У рамках п'ятого туру італійської Серії А римська Рома Артема Довбика приймала Удінезе. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 3:0.

Сьогодні, 22 вересня, Артем Довбик вийшов у стартовому складі Роми на поєдинок п'ятого туру Серії проти Удінезе.

І вже на 19-й хвилині гри саме український форвард вивів римську команду вперед. Довбик отримав чудовий пас у штрафному майданчику та потужним ударом відправив м'яч у нижній правий кут воріт.

▶️Переглянути перший гол Довбика на «Стадіо Олімпіко» можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Більше в першому таймів голів не було і команди пішли відпочивати за рахунку 1:0.

У другій половині гри Рома швидко забила вдруге. Пауло Дібала реалізував пенальті, вражаючим ударом спрямувавши м'яч під праву стійку воріт.

Згодом Довбик до свого голу додав і асист. Завдяки пасу, який виконав українець, Томмазо Бальданці опинився у вигідній позиції у штрафному майданчику та холоднокровно пробив у правий кут воріт.

▶️Переглянути асист Довбика можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Роми.

Серія А, п'ятий тур

Рома - Удінезе - 3:0

Голи: Довбик, 19, Дібала, пен 49, Бальданці, 70

• Рома наразі посідає дев'яту сходинку в чемпіонаті Італії, маючи у своєму активі шість очків.
  • У наступному турі римляни прийматимуть Венецію (29.09).
  • Довбик провів п'ять матчів за Рому, у яких відзначився двома голами та однією гольовою передачею.