Довбик жорстко відреагував на новину від італійських журналістів: «Брєд якийсь»
![Аватар Віктор Глухенький](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/avatars/glukhenkyi-50.webp)
![Довбик жорстко відреагував на новину від італійських журналістів: «Брєд якийсь»](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/nashi_za_kordonom/dovbyk_0702-720x405.webp)
Центральний нападник італійської Роми Артем Довбик спростував інформацію, що він має проблеми з коліном, через мав розпочати наступну гру своєї команди з лави для запасних.
Артем Довбик заперечив інформацію італійських журналістів з порталу Corrieregiallorosso, що він не вийде у стартовому складі на матч 24-го туру італійської Серії А проти Венеції через проблеми з коліном.
«Брєд якийсь», – коротко написав Довбику відповідь на запитання від порталу Tribuna.
- Після 23-х турів Рома має у своєму доробку 56 очок та займає дев’яту сходинку в турнірній таблиці італійської Серії А.
- У наступному турі «вовки» на виїзді зіграють проти Венеції. Матч у місті на воді буде зіграно 9 лютого. Початок гри о 13:30 за Києвом.
- Довбик у поточному сезоні провів за Рому 31 поєдинок у всіх офіційних турнірах: 13 голів, три результативні передачі.
- Transfermarkt оцінює Артема в 30 мільйонів євро.
- Угода українського голеадора з римським клубом чинна до 30 червня 2029 року.