Довбик зіграв проти Інтера: як завершився матч Роми з чемпіонами Італії і які оцінки отримав українець

Переглядів 96
Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
Артем Довбик у матчі Роми та Інтера. Фото: Getty Images
Рома Артема Довбика програла міланському Інтеру в домашньому матчі восьмого туру чемпіонату Італії. Зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 1:0.

Інтер з рахунком 1:0 переміг Рому Артема Довбика у восьмому турі чемпіонату Італії.

У першому таймі рахунок не був відкритий. На 60-й хвилині міланський клуб вийшов вперед завдяки точному удару аргентинця Лаутаро Мартінеса. Цей гол став єдиним у матчі.

Які оцінки отримав Довбик

Довбик вийшов на поле з перших хвилин, провів весь матч та не відзначився результативними діями.

Гол: Мартінес, 60.

• 27-річний Довбик перейшов у Рому з іспанської Жирони в серпні 2024 року, провів у поточному сезоні 10 матчів за «вовків» у всіх турнірах, забив чотири голи.
  • Рома після восьми матчів чемпіонату набрала 10 очок і посідає 10-те місце в турнірній таблиці Серії А.
  • Інтер з 17 балами займає друге місце у таблиці після восьми матчів.
  • У наступному турі чемпіонату римська команда у гостях зіграє з Фіорентіною 27 жовтня о 21:45 за київським часом. При цьому у четвер, 24 жовтня команда Довбика о 19:45 по Києву прийме столичне Динамо у третьому турі Ліги Європи.