Довбик знову не забив за Рому: оцінка форварда та повна статистика українця у грі проти Ювентуса

Переглядів 404
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Артем Довбик. Фото: Google
У поєдинку третього туру італійської Серії А туринський Ювентус та римська Рома зіграли у «суху» нічию (0:0). Український нападник «вовків» Артем Довбик провів на полі 82 хвилини, але відзначитися результативними діями не зумів.

Римська Рома ніяк не може перемогти на старті нового сезону, а український нападник «вовків» Артем Довбик відкрити лік голам у Серії А.

Напередодні команда Даніеле Де Россі на виїзді розписала мирову з Ювентусом (0:0). У Турині український нападник мав 82 хвилини ігрового часу, але результативними діями не відзначився і дістав дуже низьку оцінку 6.6 від Sofascore. Гірший бал лише у півзахисника Алексіса Салемакерса (6.3).

Детальна статистика Довбика у грі зі «старою синьйорою» така:13 разів доторкнувся до м’яча,

• зробив 75% точних передач,
  • один удар з-за меж штрафного майданчика,
  • заробив два фоли,
  • виграв три дуелі,
  • чотири рази втратив м’яч.

Нагадаємо, що після трьох турів Рома має в активі два очки та займає 16-ту сходинку у турнірній таблиці Серії А.

• У турі номер чотири Довбик і компанія на виїзді зіграють проти Дженоа.
  • Матч у Генуї відбудеться 15 вересня і розпочнеться о 16:00.