Довбик знову забив за Жирону: відео ефектного голу українського форварда в матчі чемпіонату Іспанії

Переглядів 10506
7 голосів
Артем Довбик. Фото: ФК Жирона
26-річний український нападник Артем Довбик знову записав до свого активу точний удар у поєдинку іспанської Ла Ліги. На цей раз футболіст збірної України залишив автограф у воротах Алавеса.

Сьогодні український нападник Жирони Артем Довбик вийшов у стартовому складі команди на матч чемпіонату Іспанії з Алавесом. Ця зустріч розпочалася о 22.00.

На 23 хвилині український форвард ефектним голом головою вивів каталонців вперед. У підсумку Жирона повела в рахунку 1:0. На 42 хвилині Крістіан Португес подвоїв перевагу господарів. Каталонська команда виграла перший тайм із рахунком 2:0.

Гол Артема Довбика можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.net.

В минулих 15 матчах за каталонську команду 26-річний український форвард забив вісім м’ячів та віддав чотири результативні передачі. Тобто наразі в активі Довбика уже дев’ять голів за каталонську команду.

А ось українського вінгера Віктора Циганкова немає навіть на лаві запасних Жирони на цей поєдинок проти Алавеса. Він пропускає цей матч через дискомфорт у нозі.

• На даний момент Жирона з 44 очком посідає перше місце в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги. У другого Реала, який з українським воротарем Андрієм Луніним у складі розгромив Вільярреал (4:1), 42 бали у активі. У третьої Барселони – 35 очок.
  • Жирона в цьому році також зіграє проти Бетіса 21 грудня.