Друга найкраща оцінка в матчі: Зінченко успішно зіграв за Арсенал, який здобув перемогу та став лідером АПЛ

Переглядів 18796
10 голосів
Олександр Зінченко. Фото: Google
Лондонський Арсенал із Олександром Зінченком у складі виграв поєдинок чемпіонату Англії проти Лутона. Українець добре себе проявив на полі.

Третього квітня в рамках 31 туру Англійської Прем’єр-ліги Арсенал на «Емірейтс» зустрічався з Лутоном.

Український легіонер «канонірів» Олександр Зінченко вийшов на поле в стартовому складі і був замінений на японця Такехіро Томіясу на 74 хвилині.

Арсенал забив два переможних м’ячі в першому таймі після влучного удару Мартіна Едегора та автогола Даікі Хасіоки. У підсумку лондонці здобули перемогу з рахунком 2:0.

Від порталу статистики WhoScored Зінченко отримав одну з найкращих оцінок у матчі, а саме 7,5. Таким же балом був оцінений Едегор. Вище оцінку в поєдинку поставили тільки захиснику Арсенала Габріелу Магальяйнсу (7,6).

• «Каноніри» з 68 очками в активі вийшли на перше місце в турнірній таблиці АПЛ.
  • Наступний матч Арсенал зіграє з Брайтоном Роберто Де Дзербі шостого квітня.
  • Також у квітні на лондонців чекають поєдинки Ліги чемпіонів з мюнхенською Баварією (09.04 та 17.04).