Дружина Зінченка креативно відреагувала на перемогу Арсеналу: Седан переробила відому пісню

Переглядів 7406
Деклан Райс. Фото: ФК Арсенал
Влада Седан, яка є дружиною футболіста лондонського Арсеналу Олександра Зінченка, креативно відреагувала на перемогу «канонірів» у матчі з Лутоном (4:3), які забили вирішальний м’яч на 97-й хвилині.

Вчора в рамках 15 туру АПЛ Арсенал здолав Лутон з рахунком 4:3. Під час матчу обидві команди то перемагали, то були в нічийному становищі, і лише на останніх хвилинах півзахисник лондонців Деклан Райс забив вирішальний гол на 90+7 хвилині.

Влада Седан оригінальним чином відзначила перемогу, представивши у своєму інстаграмі відомий хіт Vanilla Ice – «Ice Ice Baby» під новим кутом  – «Rice Rice Baby». Таким чином вона відзначила вирішальний вклад Райса в перемогу Арсеналу.

• Олександр Зінченко в поточному сезоні зіграв за Арсенал в 20-ти поєдинках в усіх офіційних турнірах: один гол, одна результативна передача.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 42 мільйони євро.
  • Райс приєднався до Арсеналу влітку цього року. Як повідомляли ЗМІ, «каноніри» заплатили Вест Хему 100 мільйонів фунтів (122,2 млн євро) та ще 5 (5,82 млн євро) у вигляді бонусів.
  • Арсенал закріпився на першому місці в турнірній таблиці АПЛ, маючи 36 пунктів.
  • В наступному турі команда Мікеля Артети на виїзді зіграє проти Астон Вілли. Поєдинок заплановано на 9 грудня. Початок гри у Бірмінгемі о 19:30.