Дубль, феєрія ексфорварда Зорі, розгром: Вестерло відкрив сезон в Бельгії яскравим тріумфом – чи грав Сидорчук

Переглядів 2548
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
4 голоси
Сергій Сидорчук. Фото: Getty Images
Український півзахисник Сергій Сидорчук увійшов у новий футбольний сезон. Його Вестерло здобув розгромну перемогу над Серкль Брюгге в матчі першого туру чемпіонату Бельгії.

У неділю, 28 липня, Вестерло приймав Серкль Брюгге у матчі першого туру чемпіонату Бельгії 2024/25.

Рахунок в матчі вже у перші 20 хвилин відкрив 19-річний нападник господарів Лукас Стассін. Він же по перерві й подвоїв рахунок, оформивши дубль.

Третій гол у поєдинку на свій рахунок записав ексфорвард луганської Зорі (2020-2021) 23-річний Аллах'яр Сайядманеш. Також іранець ств автором результативної передачі на перший результативний удар Стассіна. На 72-й хвилині Аллах'яра було змінено.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Кевіна ван Дамма зафіксував розгромну перемогу команди Сергія Сидорчука в прем'єрному турі нового сезону. Сам 33-річний український півзахисник весь поєдинок провів на лаві для запасних.

Чемпіонат Бельгії, перший тур

Вестерло – Серкль Брюгге – 3:0 (2:0)

Голи: Стассін, 18, 55, Сайядманеш, 64

• Вестерло після цієї перемоги одноосібно очолює турнірну таблицю чемпіонату Бельгії за підсумками першого туру.
  • Наступний матч ліги команда Сидорчука проведе 3 серпня на виїзді проти Мехелена. Початок гри о 17:00 за Києвом.