Дубль Роналду, розгром, сім голів і червона: Аль-Наср екстренера Шахтаря феєрично обіграв чемпіонів Аравії

Переглядів 4041
Кріштіану Роналду святкує гол. Фото: Getty Images
У матчі 17-го туру чемпіонату Саудівської Аравії Аль-Іттіхад приймав Аль-Наср. Команда колишнього тренера донецького Шахтаря Луїша Каштру здобула перемогу (5:2).

У вівторок, 26 грудня, чинний чемпіон Аль-Іттіхад приймав Аль-Наср в матчі 17-го туру Саудівської Про-Ліги.

Перший гол у матчі на 14-й хвилині гри було забито з передачі ексфорварда мадридського Реала Каріма Бензема, який асистував на Абдерразака Хамдаллу. Проте через п'ять хвилин влучним ударом з пенальті колишній одноклубник Бензема – Кріштіану Роналду зрівняв рахунок у грі.

Вивести вперед команду Луїша Каштру зумів точний удар бразильського атакувального хавбека Таліски, який замкнув простріл Алекса Теллеса.

У другому таймі господарі зуміли зрівняти рахунок. Цього разу Хамдуллла вже з передачі Ігор Коронадо відправив м'яч у сітку воріт Навафа Аль-Акіді.

На 67-й хвилині після перегляду VAR було призначено пенальті на користь команди Каштру, а хавбек Аль-Іттіхаду Фабінью отримав другу жовту картку, що призвела до його вилучення. До 11-метрової позначки знову підійшов Роналду, який знову не схибив, та вивів свою команду вперед.

На 75-й хвилині знову відзначився Таліска, проте цього разу асистом. Бразилець віддав точну передачу на ексвінгера Ліверпуля Садіо Мане, який переправив м'яч у ворота Абдулли аль-Маюфа. А через сім хвилин Мане з передачі Отавіу оформив дубль, встановивши остаточний рахунок у грі.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Поліхроніса Костараса зафіксував розгромну перемогу підопічних Каштру.

Саудівська Про-Ліга. 17-й тур

Аль-Іттіхад – Аль-Наср – 2:5 (1:2)

Голи: Хамдалла, 14, 52 – Роналду, 19, 68 (обидва з пенальті), Таліска, 38, Мане, 75, 82

Вилучення: Фабінью, 67 (друга жовта)

• Роналду забив 53 голи за 2023 рік, що є найкращим показником у світі.
  • Цього сезону на його рахунку 19 голів та дев'ять асистів у 17 матчах чемпіонату.
  • Аль-Наср з 43 очками посідає друге місце в таблиці чемпіонату Саудівської Аравії, відстаючи від Аль-Хілялю на сім балів.
  • Каштру очолював Шахтар із 2019-го по 2021 рік та привів «гірників» до чемпіонського титулу в сезоні 2019/20.