Дженоа вилітає з Кубку Італії: Малиновський вийшов на заміну, але не допоміг «грифонам» відігратися

Переглядів 946
Малиновський проти Іммобіле. Фото: Google
30-річний український півзахисник Дженоа Руслан Малиновський взяв участь в поєдинку Кубку Італії проти Лаціо, який завершився перемогою римлян.

П’ятого грудня в рамках 1/8 фіналу Кубку Італії римський Лаціо на своєму полі зустрічався з Дженоа. Український легіонер «грифонів» Руслан Малиновський залишився в запасі на цю зустріч.

Лаціале вийшли вперед на п’ятій хвилині, завдяки голу Маттео Гендузі. Перший тайм римська команда виграла з рахунком 1:0. У другій половині зустрічі замість Ягєлло на поле вийшов Малиновський.

Українець не допоміг свої команді відігратися. В підсумку перемогу святкували футболісти Лаціо, які пройшли далі.

Кубок Італії. 1/8 фіналу

Лаціо – Дженоа – 1:0

Гол: Гендузі, 5.

• У турнірній таблиці чемпіонату Італії Дженоа зараз із 15 очками в активі посідає 14 місце.
  • Після цього матчу команда Малиновського в рамках Серії А зустрінеться з Монцою (10.12) та з туринським Ювентусом (15.12).